DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

S hlavou v oblacích

Bombová komedie o téměř dokonalém zločinu.Stručný popis děje:

     Tři letušky a jeden pilot z odlišných leteckých společností a různých koutů světa se rozhodnou vyřešit své finanční potíže malou, jednorázovou brigádou - bombovým útokem na soukromé letadlo jim neznámého zbohatlíka. Navzájem se neznají a člověka, který celou akci vede a financuje, nikdy neviděli. Před naprostými teroristickými amatéry vyvstane úkol, se kterým si ještě nikdy nikdo neporadil - spáchat dokonalý zločin, po kterém nezůstanou žádné stopy a pachatele tak nebude možné dopadnout. Podaří se jim přes kontroly propašovat potřebné vybavení? Stihnou celou akci dokončit včas? Nehne se v nich svědomí? Neudělají žádnou chybu? Budou odhaleni? Tohle všechno a ještě mnohem víc se dozvíte v této akční komedii, ze které by se i Jamesi Bondovi tajil dech.

Mohlo by Vás zajímat:

     Další brilantní komedie z pera  Michaely Doleželové & Romana Vencla má nádech a tempo hollywoodského akčního trháku. Postavy spojuje společná profese, jinak je ale každá z jiné země a právě střet různých mentalit a kultur je výrazným zdrojem humoru. Zápletka se zamotává s každým dalším krokem hlavních „hrdinů“ a její rozuzlení je více než překvapivé a úsměvné. Můžete se těšit na komedii, která se nepodobá žádné jiné. Zapomeňte na všechna divadelní klišé současnosti a vrhněte se s námi do víru akce, zábavy a originálnosti. V roce 2014 byla tato inscenace uvedena na GRAND Festivalu smíchu v Pardubicích, který každoročně představuje nejlepší komedie vzniklé za uplynulou divadelní sezónu.       

 

Scénář a režie:               Michaela Doleželová a Roman Vencl

Hrají:                                 Michaela Doleželová, Vendula Fialová, Hana Briešťanská a Roman Vencl

Hlas vypravěče:             Marek Příkazký

Hlas šéfa:                         Jan Leflík

Světla a zvuk:                 Petr Vaněk

Délka:                                 90 minut (představení nemá přestávku) 

Technické požadavky: Jeviště, pódium, nebo jiný hrací prostor o minimální velikosti 4x4 metry.                                       Minimálně dvě klasická divadelní světla s možností "světlo x tma".                                                  Zvuková aparatura s možností přehrání CD, případně minidiscu, nebo                                            připojení notebooku. V případě včasné domluvy jsme schopni vzít si                                              vlastní světla i aparaturu - v takovém případě nám stačí alespoň dva                                              zdroje elektrické energie.

 

Premiéra se konala 10. srpna 2013 v rámci festivalu Tyjátrfest v Kutné Hoře.

Fotografie z představení si můžete prohlédnout ZDE.